Garfield (smajla-blog.blog.cz)

Horoskop s Garfieldem

15. dubna 2010 v 18:37 | Smajla ツ
zdroj: sorry, nwmHoroskop (smajla-blog.blog.cz)


Vodnář (smajla-blog.blog.cz)


VODNÁŘ (21. 1. - 19. 2.)

Každej den randíčko s jinou kočkou neni úplně to pravý ořechový.. a co Arlena? nedělej si iluze a vrať se k ní! Pod vlivem lasagní a všechno toho tuku se ti to zdá krásný ale ráno.. ts ts ts! Svou fantazii radši věnuj vymejšlení dalších lumpáren, to bude lepší. Ale pozor na úrazy, mohlo by to kolikrát i bolet. Možná by bylo lepší vymyslet nějaký lumpárničky a schovat si jejich realizaci na později ;)))Ryby (smajla-blog.blog.cz)

RYBY (20. 2. - 20. 3.)

Bolení nohy, zlomený palec od Odieho tvrdýho zadku a nebo třeba další boule na hlavě.. bolest stále potrvá! Nic ti v nejbližší době moc nepomůže. Sáhni si do svědomí, čím sis to asi způsobil? Slušelo by ti víc aktivity, začni držet dietu, vzdej se lasagní. Žádný dortíky ani nic podobnýho, sladkýho.. O Arleně máš už dlouho zbytečný iluze, takže tě nemůže překvapit ničím novým.Beran (smajla-blog.blog.cz)
BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Změny, který se udály minulej měsíc budou dokončovat. Bacha na úrazy, žádnej náhlej skok na pošťáka nebo shození Odieho ze stolu radši nezkoušej, ještě bys mohl hapat s ním a to by nebylo příjemný! taky předčasný výlety na farmu nejsou zrovna to, co bys měl absolvovat.. na psychickou stránku bys to nesnášel dobře, víš jak to tam leze na nervy?!!! Nejdřív si všechno pořádně rozmysly a pak teprve jednej!


Býk (smajla-blog.blog.cz)


BÝK (21. 4. - 20. 5.)

Zajeď si s Jonem na víkend na farmu a nech se rozmazlovat mámou! Určitě tě čeká velká láska a velmi netypický vzplanutí s Arlenou, ale hrozí velká hádka, protože Arlena bude potřebovat na chvilku zase volnost. Když na si na víkend nevyjedeš ven, je třeba alespoň využít dlouhodobě příznivých energií a věnovat Odiemu nějakej pěknej velkej kopanec ;))Blíženci (smajla-blog.blog.cz)

BLÍŽENCI (21. 5. - 21. 6.)

Hádky s Arlenou budou pořád trvat a budou dlouuuuuuhý a nepříjemný. Vzhledem k tomu, že je to dlouhodobej trend, taxis určitě všiml, že se ti nic nedaří :(( Už si pěkně dlouho nepozlobil ani Jona ani Odieho a s Arlenou to stále nevychází! To, co tě teď ale sráží na kolena ti může v budoucnu pomoct! Získáš zodpovědnost a budeš hlídat "kouzelný" koťátko - Nermala... když k tomu přidáš ještě aktivitu a nadšení... Třeba se Nermalovi v Abú Zabí i zalíbí :))Rak (smajla-blog.blog.cz)

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Tvoje potřeba dominance Arlenu a Odieho s Jonem pěkně naštve. Co Odie přetrpí se musí vážně ocenit, protože ne každý by to takhle snášel! Tvoje kritičnost a vztahovačnost je už moc i na Jona, trochu se zkroť, jinak tě přestane krmit a budeš mít smůlu.... nakonec to skončí jednou veeeelikou depkou! A ještě pozor na zlomení nohy, až budeš zase do někoho kopat a hlavně na elektriku!Lev (smajla-blog.blog.cz)

LEV (23. 7. - 23. 8.)

Horko který je venku ti ubírá energii a taky ztrácíš na váze i bez diet :((( Měl bys začít něco dělat... neustále se jen povaluješ a na pořádný stravování si úplně zapomněl!!! Jediný co ti jde snadno je sem tam nakopnutí Odieho ale už to taky pěkně zanedbáváš! Neškodila by malá změna, udělej radost pošťákovi a nebo třeba nějakýmu malýmu pavoučkovi ;))
Panna (smajla-blog.blog.cz)

PANNA (24. 8. - 23. 9.)

Tvoje komunikativnost přesahuje všechny meze... Jedinej problém je Arlena, neustálý hádky a a tvoje nespokojenost už ji začíná lézt pěkně na nervy! To nejhorší tě ale teprve čeká! Snad jen tvoje "práce" bude v pohodě... pošťák bude opět "příjemně" překvapen a Odie bude mít zas hooodně boulí ;)) Hlavně nejezdi z Jonem na farmu, jinak to všechno slízneš a fakt se ti to nebude líbit.
Váhy (smajla-blog.blog.cz)
VÁHY (24. 9. - 23. 10.)

Budeš si užívat léta a válet se a válet se a válet... Úplně zapomeneš na všechny tvoje povinnosti.. Arlena ti bude ukradená a vůbec celá tvoje partička. Hlavní bude čerpání energie různýma mňam mňam sladkůstkama a taky lasagněma ;))) Hned potom je na řadě řádně si odpočinout a hlavně nezapomeň sledovat co běží v televizi! Řádně relaxuj a až přijde čas někoho pozlobit a případně i nazlobit, tak vzhůru do toho.


Štír (smajla-blog.blog.cz)


ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Si nebezpečnej a pro Arlenu veeeeeelmi přitažlivej! Využij toho! Ty budeš ten, kdo rozehraje hru vášně a pak najednou vyklidí pole. Tenhle měsíc ti nebude přát ve vztahu s Arlenou, ale můžeš si zaflirtovat s jinou kočkou ;) Je to jen na tobě, jen když si vyrazíš někam s Jonem na výlet, tak to nebude moc pohoda... radši to nech bejt a odlož to na jindy, ať už byste jeli kamkoli tak zůstaň doma. Stejně tu farmu nemáš rád!


Střelec (smajla-blog.blog.cz)

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Pozor! Radši si všechno nejdřív několikrát změř a vyměř než kopneš, mohl bys letět taky. Potřeba komunikace ti přerůstá přes hlavu a Jon už to nechce trpět, raději koukej do zdi než bys mučil televizi... Jinak se dostaneš do rvačky s Jonem o křeslo a nemile to odneseš!

Kozoroh (smajla-blog.blog.cz)

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Tvoje zvyky ani teď nemusíš opouštět, jako vždycky vysyp pošťákovi tašku, občas nakopni Odieho... půjde ti to jako po másle :)) Když budeš mít potíže s nedostatkem jídla, taxe uklidni, je to jen přechodný nedostatek. Jediný problém bude Jon, kterýmu dlouhodobě vadí tvoje zaujetí sebou samým. Dávej si bacha, aby ti zase nenasadil dietu, už ho začíná štvát jaxi zakládáš na svojí "krásný" postavičce...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.